|        Oznamy      |      Mapa stránok

Naše služby pre Vašu bezpečnosť

Príležitosť práce

Prijmeme na pozíciu

AUTORIZOVANÝ BEZPEČNOSTNÝ TECHNIK a TECHNIK PO/ŠPECIALISTA PO

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
  • Zodpovednosť za evidovanie a riešenie pracovných úrazov a návrhy nápravných opatrení
  • Zodpovednosť za vypracovanie a implementáciu postupov BOZP
  • Vykonávanie interných auditov týkajúcich sa BOZP a PO
  • Podávanie návrhov na zlepšenie podmienok týkajúcich sa BOZP a PO
  • Vykonávanie školení pre zamestnancov v oblasti BOZP, PO
  • Vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok
  • Vypracovanie dokumentácie PO
  • Organizovanie a vyhodnocovanie cvičných požiarnych poplachov
  • ŠPO okrem hore uvedených činnosti aj vypracovávanie riešení protipožiarnej bezpečnosti stavieb
Požiadavky na uchádzača:
  • VŠ vzdelanie II. stupňa ( technického zamerania )
  • Platné osvedčenie Bezpečnostného technika a Technika PO príp. Špecialistu PO
  • Anglický jazyk - aktívne PODMIENKA
  • MS office - pokročilý
  • Vodičský preukaz B
  • Predchádzajúca prax v oblasti BOZP minimálne 2 roky PODMIENKA
  • Znalosti noriem OHSAS ISO 18001, ISO 14001
  • Lektorské minimum
  • Samostatnosť, flexibilita
  • Zodpovednosť

Uchádzači o zamestnanie zasielajú životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania s fotografiou
e-mailom na adresu: btspo@btspo.sk

Vybraných záujemcov pozveme na pohovor e-mailom.